Auto komis Camil

Sprzedawcy samochodów nowych i używanych w województwie opolskim

Re: Auto komis Camil

Postprzez swopkin » 9 sie 2017, o 11:55

Ja mam sprzedaż Golfa i Vectrę. Wiecie może, czy nadal robią dobrą robotę i czy warto skorzystać z ich usług?
Każdy związek jest domem, do którego klucze znajdują się w rękach mieszkańców. Jeśli zamknie się ich od zewnątrz, dom stanie się więzieniem, a oni więźniami.
swopkin

Postprzez janusz.b » 9 sie 2017, o 12:05

Zdecydowanie tak! Nie mam żadnych szczególnych uwag co do jakości ich usług :)
- Bo w pewnym momencie trzeba sobie uświadomić, że niektórzy ludzie pozostają w sercu, ale nie w życiu.
janusz.b

Postprzez delavan » 9 sie 2017, o 12:20

ja tez jestem z nich zadowolony. Fajne jest to, ze bardzo szybko sprzedaja auta.
Wiedźmin pokiwał głową. Kryteria, na podstawie których kobiety oceniały atrakcyjność mężczyzn, nie po raz pierwszy stanowiły dla niego zagadkę.
delavan

Postprzez janusz.b » 10 sie 2017, o 14:39

Fakt, dość sprawnie przebiega u nich proces kupna samochodu :) Też byłem mile zaskoczony.
- Bo w pewnym momencie trzeba sobie uświadomić, że niektórzy ludzie pozostają w sercu, ale nie w życiu.
janusz.b

Postprzez delavan » 10 sie 2017, o 14:47

Wiecie Panowie, czas działaności na rynku mówi tak naprawdę sam za siebie... Jakby coś było nie tak, to by się tak długo nie utrzymali w branży :)
Wiedźmin pokiwał głową. Kryteria, na podstawie których kobiety oceniały atrakcyjność mężczyzn, nie po raz pierwszy stanowiły dla niego zagadkę.
delavan

Postprzez swopkin » 10 sie 2017, o 14:54

Fajnie, że nadal tak to u nich wygląda :) Są więc duże nadzieje, że uda mi się szybko te auta sprzedać :)
Każdy związek jest domem, do którego klucze znajdują się w rękach mieszkańców. Jeśli zamknie się ich od zewnątrz, dom stanie się więzieniem, a oni więźniami.
swopkin

Postprzez janusz.b » 11 sie 2017, o 13:36

Najlepiej tam przedzwoń najpierw i dowiedz się co i jak...
janusz.b

Postprzez Ryszardo » 25 sie 2017, o 08:18

Ja mam Citroena na sprzedaż. W bardzo dobrym stanie. Kolega poradził żebym tam sprzedał.
Ryszardo

Postprzez miroslaw » 25 sie 2017, o 11:05

A ceny jakie proponują są zadowalające ? Ryszardo a masz inne autko oprócz Citroena ?
miroslaw

Postprzez Ryszardo » 25 sie 2017, o 13:13

Nie mam innego, sam szukam większego dla rodziny . Muszę do nich chyba się wybrać i zobaczyć
Ryszardo

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Województwo opolskie