Auto komis Camil

Sprzedawcy samochodów nowych i używanych w województwie opolskim

Auto komis Camil

Postprzez Marian » 22 lis 2011, o 13:17

Witam.
Jako malkontent i maniak internetowy postanowiłem opisać swoje doświadczenia ze sprzedawcą samochodów używanych - komis Camil z Opola.
Wprawdzie auta jeszcze nie kupiłem, ale jeśli będę zdecydowany na zakup to na pewno rozważę zakup w komisie Camil.
Moja wizyta w Camilu dotyczyła informacji na temat zainteresowania sie przeze mnie kupnem samochodu z autokomisu. Osoba ktora mnie obslugiwala byla bardzo mila i przyjaznie nastawiona, w sposob jak najbardziej zrozumialy odpowiadala na stawiane przeze mnie pytania. Osoba ta byla schludnie ubrana i budzila moje zaufanie. w ofercie autokomisu jak najbardziej jest z czego wybierac jednak moim zdaniem ceny sa ciut wyższe , ale wiadomo w koncu musza na czyms zarabiac. Wyglad autokomisu nie budzil zadnych zastrzezen. Wszystko bylo w jak najlepszym porzadku.
Marian

Auto komis Camil

Postprzez kierownik » 22 lis 2011, o 17:52

Miałem okazje być klientem komisu Camil. Kupiłem trzyletniego forda mondeo.
Autem jeżdżę trzy miesiace i jestem bardzo zadowolony.
jestem zadowolony z samochodu oraz z obsługi i rzetelności firmy komis Kamil.
Wszystkie dane jakie przekazał mi sprzedawca pokrywały się z prawdą i dokumentacją.
Z informacji jaką przekazał mi znajomy ten komis jest na rynku od 1994roku.
Z pełną odpowiedzialnościa POLECAM
kierownik

Re: Auto komis Camil

Postprzez Sebo » 7 gru 2011, o 18:00

Witam :) W komsie camil pierwszy raz byłem jak miałem 8 lat pojechałem tam z moim tatą kupiliśmy auto które jeżdziło bez zastrzeżeń. Dzisiaj mineło od tego czasu 12 lat :) właśnie zrobiłem sobie prawo jazdy i zdecydowałem kupić sobie samochód . Wypatrzyłe, furkę, dzwonie i okazuje się że to telefon do firmy Camil :) Pojechałem na obr.Stalingradu i byłem miło zaskoczony jak za dawnych czasów. Bardzo duży wybór aut. Pan Marcin zaproponował mi fajnego focusa. POLECAM CAMILA :) i sprzedawcę Pana Marcina
Sebo

Postprzez Gregor » 23 gru 2011, o 15:16

Zrobiłem sobie prezent na gwiazdkę i kupiłem auto właśnie w salonie Camil.
Jeśli to autko będzie takie dobre jak obsługa to myślę, że będzie git.

pozdrawiam Camila
i życzę Wesołych Świąt.
Gregor

Postprzez mario » 5 lut 2012, o 17:53

Kupiłem auto w autokomisie camil w opolu na ulicy obrońców stalingradu a swoje zostawiłem w rozliczeniu.
Dobrze płacą za samochody przy zamianie. Nikt nie chciał tak dużo rozliczyć mojego opelka jak właśnie komis Camil.
Trafiłem do nich bo brat dwa lata temu kupił trzyletniego golfa i był bardzo zadowolony. Dostał nawet gwarancje. Skrzynia mu padła po pół roku to Camil naprawił bez mrugnięcia okiem. pytałem też znajomych to autokomis camil i opinie były na prawdę bardzo dobre
porządna i solidna firma.

P O L E C A M

zadowolony Klient
mario

camil opole

Postprzez fabia » 3 mar 2012, o 17:51

Sprzedałam dzisiaj w komisie Camil swoją dwuletnią fabie..
W innym komisie niby dawali mi więcej, ale jak przyszło do wypłaty pieniędzy to się okazało, że dostanę dopiero jak komis znajdzie kupca i sprzeda.
W Camilu też mogłam czekać za większą kwotę w komisie, ale wolałam gotówkę od ręki.
Panowie zapłacili mi przelewem na konto i zawieźli do lellka po odbiór nowego polo.
polecam
fabia

Re: Auto komis Camil opinia

Postprzez dygu » 30 maja 2012, o 07:58

Jeśli chodzi o sprzedawcę polecam Michała z komisu Camil.
Doradzi, rzetelnie przekaże co wie. Jak czegoś nie wie to mówi otwarcie , a nie zmyśla
dygu

Postprzez Nicky » 21 sie 2013, o 06:29

Nie wiem jak jest jak się kupuje w tym komisie.

Osobiście sprzedałem swojego 3-letniego mondeo i dostałem najwyższą cenę.

Zjeździłem wszystkie komisy i salony i w Camilu dostałem najwięcej.

polecam
Nicky

Postprzez tomko » 25 sie 2013, o 08:47

https://www.facebook.com/pages/Auto-Sal ... 8652564985

tutaj więcej opinii klientów znalazłem
tomko

Postprzez szeryf » 28 maja 2014, o 13:42

Przemek:

Wstawiłem auto do camila i sprzedali w ciągu 10 dni.
Dostałem tyle ile chciałem. jestem zadowolony.
polecam
szeryf
Administrator

Marka twojego samochodu:: Vw Golf4

Następna strona

Powrót do Województwo opolskie