Skup Aut Opole

Sprzedawcy samochodów nowych i używanych w województwie opolskim

Skup Aut Opole

Postprzez Marian » 22 lis 2011, o 14:04

Witam, mam do sprzedania samochodzik i potrzebuję pilnie go spieniężyć. Pomoże ktoś?
Mam propozycje z auto komisu, żeby wstawić w komis, ale nie gwarantują w jakim czasie się sprzeda. Mówią, że może to trwać jeden dzień, albo nawet miesiąc.
Żona mówi, żeby na giełdę jechać, ale jak sobie pomyślę, że muszę o 5.00 wstać i potem użerać się z tymi handlarzami to mi się słabo robi. Znalazłem taką firmę co odbiera auto z domu. zerknijcie proszę www.skupautopole.pl . Trochę się boję , bo nie wiem na czym to dokładnie polega. Dzwoniłem, to koleś mi powiedział, że wystarczy wypełnić formularz, oni na tej podstawie dokonają wyceny i jak mi cena przypasuje to przyjadą, kupią i płacą kasę od ręki. Dałem kiedyś na allegro, ale miałem full telefonów od marudów.
Marian

Re: Skup Aut Opole

Postprzez Martusia » 22 lis 2011, o 17:51

Nie masz co się obawiać. Też kiedyś mnie przycisnęło, ale raczej sprzedałem w ten sposób ze względu na wygodę.
Wypełniłem formularz. Na drugi dzień dostałem emaila z wyceną. Odpisałem, że mi pasuje cena. Jeszcze tego samego dnia przyjechał kurier z pieniążkami. Wszystko odbyło się sprawnie w miłem atmosferze. ale to była inna strona - www.skupaut.pl . Pewnie działa na tej samej zasadzie, ale tą sprawdziłem i jest ok. Ja jestem z wrocka. Pisałem z firmą www.skupautwroclaw.pl , ale się spóźnili. Wprawdzie dawali troszkę więcej, ale o jeden dzień za późno ;)
Martusia

Skup Aut Opole

Postprzez kierownik » 22 lis 2011, o 17:58

Polecam Ci Marian firmę internetową: http://www.skupsamochodow-opolskie.pl/

ja za ich pośrednictwem sprzedałem swoją corolke tego samego dnia co wysłałem zgłoszenie.

Też sie bałem, dlatego poprosiłem, żeby kase mi wpłacili na konto. Pojechalismy do banku, wpłacilismy i dałem im kluczyki.
Dostałem umowę od razu i po kłopocie
kierownik

SkupAut Opole

Postprzez Marian » 23 lis 2011, o 11:10

witam Was.
Dzięki za pomoc. Skorzystałem z innej firmy http://skup-aut-opolskie.pl/ . Powiem, Wam, że na prawdę transakcja odbyłą się profesjonalnie. Dostałem kaskę od ręki. Umowe do wymeldowania w wydziale komunikacji i ubezpieczalni. Nie wiedziałem, że można tak sprzedac auto. Praktycznie bez wychodzenia z domu. No, ale takie czasy. Wszystko już można załatwić przez neta. Znajomy ze stanów mówił, że u nich można już kupowac nowe auta przez neta. Konfiguruje się samochód, wpłaca zaliczke i jak wyprodukują to przywiozą pod dom i kluczyki wręczają. Dzięki za pomoc. pozdrawiam
Marian

Postprzez Cziku » 8 sty 2012, o 18:58

Dzięki Panowie za te wpisy. Właśnie dobiłem dzisiaj targu z jedną z firm tu opisanych.
Wystawiłem swoje auto na allegro. Nie było chętnych a za podobną cenę odkupił ode mnie skup aut. Nie wiedziałem, że są takie firmy, ale chyba faktycznie teraz wszystko jest możliwe. Sprzedałem auto bez ruszania tyłka z domu :))) POLECAM
Cziku

Postprzez swopkin » 9 sie 2017, o 11:56

A czy Waszym zdaniem warto skorzystać z autokomisu Camil? Mam dwa pojazdy na sprzedaż i widzę, że mają naprawdę sporo pozytywnych opinii.
Każdy związek jest domem, do którego klucze znajdują się w rękach mieszkańców. Jeśli zamknie się ich od zewnątrz, dom stanie się więzieniem, a oni więźniami.
swopkin

Postprzez janusz.b » 9 sie 2017, o 12:10

Ja jestem zdecydowanie na tak! Dobrze mi się z nimi współpracowało.
- Bo w pewnym momencie trzeba sobie uświadomić, że niektórzy ludzie pozostają w sercu, ale nie w życiu.
janusz.b

Postprzez delavan » 9 sie 2017, o 12:22

Ja z kolei zauważyłem, że w autokomisie Camil kręci się dość dużo Ukraińców. Ale to moim zdaniem plus, bo pewnie dzięki temu szybciej sprzedają auta :)
Wiedźmin pokiwał głową. Kryteria, na podstawie których kobiety oceniały atrakcyjność mężczyzn, nie po raz pierwszy stanowiły dla niego zagadkę.
delavan

Postprzez janusz.b » 10 sie 2017, o 14:40

Tak, to na 100% ma duży wpływ na "płynność" biznesu. Autko długo u nich nie postoi :)
- Bo w pewnym momencie trzeba sobie uświadomić, że niektórzy ludzie pozostają w sercu, ale nie w życiu.
janusz.b

Postprzez delavan » 10 sie 2017, o 14:47

No i o to chodzi :D Biznes przecież musi się kręcić :D
Wiedźmin pokiwał głową. Kryteria, na podstawie których kobiety oceniały atrakcyjność mężczyzn, nie po raz pierwszy stanowiły dla niego zagadkę.
delavan

Następna strona

Powrót do Województwo opolskie